درباره ما

گروه صهبا مجموعه ای است از متخصصین مجرب در حوزه های مختلف (طراحی سایت، سئو، امنیت، php، وردپرس، جوملا و ...) که در کنار ارائه هاست و دامنه و راه اندازی سایت، به خدمات برنامه نویسی، افزونه نویسی، تأمین امنیت وب، ساخت قالب و توسعه وب و همچنین طراحی های گرافیکی (همچون پوستر، لوگو، کارت ویزیت و ...) نیز می پردازد.

یکی از مهمترین مؤلفه های مورد تأکید ما در انتخاب اعضای این مجموعه، تعهد کاری و راستگویی در کنار تخصص مورد نیاز صهبا بوده است

این گروه، فعالیتهای خود را از سال 87 شروع کرده و تا کنون تجربه های موفقی در زمینه های مختلف کسب کرده است.

برای آشنایی با خدمات مختلف این گروه می توانید به صفحه اصلی سایت و سایر لینک های موجود در صفحات سایت، مراجعه فرمایید

آشنایی اجمالی با مدیر عامل

نام و نام خانوادگی: روح اله الوندنژاد

دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد حقوق دانشگاه امام صادق علیه السلام

دارای گواهی طراحی صفحات وب html مورد تأیید سازمان فنی و حرفه ای کشور

متخصص در امور امنیت سایتها و شبکه ها و مقابله با روشهای نفوذ (+ شرکت در دوره های تخصصی 90ساعته هک و امنیت شرکت آشیانه)

دارای گواهی هک و امنیت از واحد IT دانشگاه صنعتی شریف

افزونه نویس و برنامه نویس (به زبان های php، jquery و ...)

متخصص در زمینه سیستم های مدیریت محتوای جوملا

و ...

محصولات صهبا

سیستم جامع ربات ساز پیشرفته صهبات

سیستم ربات ساز صهبات یک سیستم طراحی و ایجاد ربات برای پیام رسان های ایرانی مانند سروش، گپ، بله و خارجی مانند تلگرام است که کاملا بدون کدنویسی انجام می گیرد. به کمک صهبات به راحتی می توانید ربات های مورد نظر خود مانند ربات های مدیریت گروه، ربات فروشگاه، ربات ضد لینک و هر ربات دیگری را بسازید و به صورت همزمان در همه پیام رسان های مذکور منتشر کنید. فقط یک ربات بسازید و در همه پیام رسان ها منتشر کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر به صهبات مراجعه کنید.

سیستم مدیریت کارکنان یاراد

سیستم مدیریت کارکنان یاراد یک سیستم مدیریت پرسنل است که با کمک آن می توان همه امور و بخش های مربوط به کارکنان یک سازمان، شرکت، بیمارستان یا درمانگاه را مدیریت کرد. امکاناتی اعم از مدیریت اطلاعات کارکنان، مدیریت شیفت ها، بخش غذاخوری و مدیریت ژتون، کنترل ورود و خروج و حضور و غیاب به صورت کاملا هوشمند، مدیریت حقوق ها و تنظیم اضافه کاری، مدیریت دستگاه ها شامل پرینترها و دستگاه های کنترل ورود و خروج و ... از جمله امکانات این سیستم هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به یاراد مراجعه کنید.