بلاگ

انتخاب رمزها

در انتخاب رمزها مخصوصا برای مدیران سایت، وبلاگ یا شبکه های اجتماعی بسیار دقت کنید. رمزهای ساده ای مثل ۱۲۳۴۵۶، در سالهای اخیر جزو بیشترین موارد سوء استفاده هکرها و نفوذ آنها در سایتها و پروفایل های افراد بوده است. سعی کنید رمزهای شما شامل "تمامی" این موارد باشد: ۱. عدد ... ۲.کاراکترهای خاص مثل @ و & ۳. حروف بزرگ و کوچک ۴. حروف فارسی!! **حتما اگر سیستم شما با رمزهای فارسی مشکلی ندارد (که معمولا هم همینطور است)، از این گزینه استفاده کنید. شک نکنید که امنیت رمز شما چندین برابر خواهدشد. حتی در رمزهای ویندوز و کامپیوتر شخصیتان!

sahbaa.com
bot.sahbaa.com
me.sahbaa.com

فرصتی استثنایی!

اطلاعیه ! فرصت را از دست ندهید !!! تا اطلاع ثانوی، امکانات پایه پس از ثبت نام تا یک ماه رایگان است. فرصت را از دست ندهید! ربات های نظرسنجی، فروشگاه و ... منتظر شما هستند. تنها با یک کلیک آنها را برای خود راه اندازی کنید. این روزا کسب درآمد دیگه سخت نیست ... صهبات | ساخت یک ربات و انتشار آن در همه پیام رسان ها
bot.sahbaa.com

سئو

#سئو (Search Engine Optimization) به این معناست که سایت شما بتواند اطلاعات مربوط به هر صفحه سایتتان را به بهترین نحو به موتورهای جستجو (همچون گوگل و یاهو) بشناساند و به تبع آن به هنگام جستجوی کاربران، موتورهای جستجو، شما را قبل از سایر سایتها به مخاطب خود نمایش می دهند. بنا بر این شانس جذب مخاطب (و مشتری در سایتهای تجاری) برای سایت شما، چندین برابر سایتهای با سئوی ضعیفتر خواهدبود. برای دانستن نکات بیشتر درباره سئو، کانال صهبا را دنبال کنید ... .

#سئو #تعاریف

sahbaa.com
bot.sahbaa.com
me.sahbaa.com

مدیریت نموداری دستورها

مژده مژده مدیریت نموداری دستورها راه اندازی شد! به کمک سیستم نموداری می توانید آیتم های خود را با استفاده از فلش ها و علائم ساده به هم متصل کنید و در عرض چند دقیقه ربات پیشرفته خود را راه اندازی کنید. استفاده از طراحی نموداری ربات صهبات، رایگان است. می توانید برای آشنایی بیشتر با آن از طریق تب نصب ربات های آماده، اقدام به وارد کردن ربات های آماده در ربات خود کنید و نمودارهای آن ها را مشاهده کرده و نسبت به عملکرد و اهداف ربات خود، آنها را ویرایش کنید.
bot.sahbaa.com

راه اندازی سایت

قبل از هر چیز برای ساخت و راه اندازی یک سایت خوب، باید خودتان به عنوان کارفرما و ذینفع اصلی پروژه، تصور نسبتا کاملی از سایت مورد نظرتان داشته باشید. به یاد داشته باشید که در عین داشتن خلاقیت و نوآوری در ایده ها و طرح هایتان، باید آرمانگرایی خود را کنترل کنید. داشتن یک سایت که هم انجمن گفتگو باشد، هم فروشگاه، هم وبلاگ و هم بوکینگ (برای رزرو هتل، بلیط هواپیما و تورها)، گرچه غیرممکن نیست ولی نمیتواند ایده خوبی باشد. شاید بهتر باشد هریک از آنها را در دامنه ها و زیردامنه هایی جداگانه، به صورت سایتهایی مجزا نصب کرد و به هم متصل نمود.

#راه_اندازی_سایت #طراحی

sahbaa.com
bot.sahbaa.com
me.sahbaa.com