انتخاب رمزها

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در انتخاب رمزها مخصوصا برای مدیران سایت، وبلاگ یا شبکه های اجتماعی بسیار دقت کنید. رمزهای ساده ای مثل ۱۲۳۴۵۶، در سالهای اخیر جزو بیشترین موارد سوء استفاده هکرها و نفوذ آنها در سایتها و پروفایل های افراد بوده است. سعی کنید رمزهای شما شامل "تمامی" این موارد باشد: ۱. عدد ... ۲.کاراکترهای خاص مثل @ و & ۳. حروف بزرگ و کوچک ۴. حروف فارسی!! **حتما اگر سیستم شما با رمزهای فارسی مشکلی ندارد (که معمولا هم همینطور است)، از این گزینه استفاده کنید. شک نکنید که امنیت رمز شما چندین برابر خواهدشد. حتی در رمزهای ویندوز و کامپیوتر شخصیتان!

sahbaa.com
bot.sahbaa.com
me.sahbaa.com

محصولات صهبا

سیستم جامع ربات ساز پیشرفته صهبات

سیستم ربات ساز صهبات یک سیستم طراحی و ایجاد ربات برای پیام رسان های ایرانی مانند سروش، گپ، بله و خارجی مانند تلگرام است که کاملا بدون کدنویسی انجام می گیرد. به کمک صهبات به راحتی می توانید ربات های مورد نظر خود مانند ربات های مدیریت گروه، ربات فروشگاه، ربات ضد لینک و هر ربات دیگری را بسازید و به صورت همزمان در همه پیام رسان های مذکور منتشر کنید. فقط یک ربات بسازید و در همه پیام رسان ها منتشر کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر به صهبات مراجعه کنید.

سیستم مدیریت کارکنان یاراد

سیستم مدیریت کارکنان یاراد یک سیستم مدیریت پرسنل است که با کمک آن می توان همه امور و بخش های مربوط به کارکنان یک سازمان، شرکت، بیمارستان یا درمانگاه را مدیریت کرد. امکاناتی اعم از مدیریت اطلاعات کارکنان، مدیریت شیفت ها، بخش غذاخوری و مدیریت ژتون، کنترل ورود و خروج و حضور و غیاب به صورت کاملا هوشمند، مدیریت حقوق ها و تنظیم اضافه کاری، مدیریت دستگاه ها شامل پرینترها و دستگاه های کنترل ورود و خروج و ... از جمله امکانات این سیستم هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به یاراد مراجعه کنید.